TURBO TAMİRİ

  • Tüm Şehirlerimize En Uygun Turbo Fiyatlarıyla En İyi Hizmeti Sunuyoruz,
  • Kesintisiz Bir Şekilde 1 Yıl Garantili Turbo ile Hem Kaliteye Hemde Fiyata öncelik Veren Firmamız,
  • Asla Turbo Fiyatını Uygun Göstermek İçin Müşterilerimizi Yarı Yolda Bırakıcak Kötü Parçaları Kullanmaz.
  • Müşterilerimizin Görüşleri Firmamızın İlk Önceliklerindendir.
  • Daha iyi Bir Hizmet ve Daha Uygun Turbo Fiyatları İçin Servisimize ve Müşteri Temsilcimizde Sizleri Herzaman Bekliyor Olacağız.

  • Turbocu Otomotiv olarak, profesyonel ekibimiz ile  teknolojik makinalarla test ederek. Garantili turbo tamiri ve satışı yapmaktayız.
  • Turbo tamiri konusunda detaylı bilgi için bizi arayabilir. Ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

REVİZYON ÖNCESİ                                                             REVİZYON SONRASI

 

 

MOTOR PERFORMANSINA ETKİ

Taklit turbolar ciddi performans sorunlarına neden olabilirler

 

Reduced Performance

DÜŞÜK PERFORMANS

Aracın değerinin düşmesine
ve zayıf sürüş performansına neden olur

Reduced Performance

ARTAN YAKIT TÜKETİMİ

Daha yüksek kullanma maliyetlerine ve büyük ölçüde artan toplam kullanım ömrü masraflarına neden olur

Increased Emissions

ARTAN EMİSYON MİKTARI

Araçların yasal muayenelerde kullanıma uygun olmadığının belirlenmesi anlamına gelen daha yüksek CO2 ve NOx çıkışına neden olur

Conflict with the engine management system

MOTOR YÖNETİMİ SİSTEMİYLE UYUMSUZLUK

Araçların düşük güç güvenlik modunda çalıştırılmasına ve motorun ilk çalıştırılması sırasında anlık ECU uyumsuzluğu oluşmasına neden olur

ORİJİNAL OLANDA ISRAR EDİN

 

 

 

turbocu.com.tr ile ilgili görsel sonucu turbocu.com.tr ile ilgili görsel sonucuturbocu.com.tr ile ilgili görsel sonucu

 

TURBO NEDİR ?


Genellikle motorun modifiyesinde sağlanmaya çalışılan daha fazla basınçlı soğuk hava girişi ve bunu belirli oranlarda besleyebilecek yakıt enjeksiyonudur. Yanma odasında patlayarak piston hareketini sağlayan hava benzin karışımında benzin oranı hava oranına göre çok azdır. Genellikle 14:1 veya 15:1 gibi hava:benzin oranları ile bu patlama gerçekleşmektedir. Turbo Fiyatı, Turbo Fiyatları, Turbo Nedir, Turbocu, Turbo Tamir Fiyatları için Bizi arayınız

 

İçeri giren havadaki moleküllerin yoğun olması en önemli faktördür. Bu da ısı farkına göre değişir. Soğuk hava sıcak havadan çok daha yoğundur. İçeri giren hava ne kadar yoğun olursa içerdeki patlama o derece şiddetli, üretilen güç ve tork da o derece yüksek olur. Otomobillerin soğuk havada daha iyi performans göstermelerinin ve hava filtrelerinin soğuk hava alacak şekilde monte edilmesinin sebebi de budur. Daha fazla yoğun havayı içeri almanın ise çeşitli yolları vardır.


Literatürde aşırı besleme olarak da tabir edilen ve birbirine benzer mantıkla çalışan Turboşarj, Süperşarj ve Kompresör uygulamaları buna örnektir.

 


SÜPERŞARJ

 


Şekilde görüldüğü gibi, süperşarj aslında basit bir kompresördür. Dışarıdan gelen havayı basınçlı bir şekilde içeri püskürtecek şekilde dizayn edilmiştir.Süperşarjın iki çeşit uygulanması mümkündür. Emme manifoldu ile throttle body arasına veya throttle body’nin önündeki hava girişine monte edilebilir. Eğer emme manifoldu ile throttle body arasına monte edilirse, enjeksiyon sisteminde mekanik bir değişiklik yapmadan benzin akışının ayarlanması mümkün olur. Bu genellikle yarış otomobillerinde de tercih edilen daha pratik bir sistemdir. Eğer süperşarj throttle body’nin önünde monte edilirse, gelen basınçlı havayı karşılamak için normalden daha yüksek basınçla yakıt püskürtülmesi gerekecektir.

Süperşarjın içindeki kompresör çalışma gücünü yine motor kayışlarından ve dişlilerden alır. Bu çalışmak için turboşarja göre daha fazla güç gerektiren bir sistemdir. Ayrıca sağladığı sıkışma sebebiyle motorun çabuk yıpranmasına sebep olmaması için motor kompresyon oranı pistonların değişmesi suretiyle düşürülmelidir.


DEZAVANTAJI

 


Aynı silindir hacminde ve aynı yanma odalarına sahip iki motordan, süperşarj uygulanmış olan motor aynı büyüklük içinde daha fazla sıkıştırma ile çalışacak ve daha fazla benzin yakacaktır. Buna karşılık turbo uygulamasındaki kadar yüksek güç veremeyecektir.

AVANTAJI

 


Turboşarj uygulamasında, turbonun devreye girmesi için yanan gazın geri dönmesi ve türbünü doldurması gerekmektedir. Fakat Süperşarj uygulamasında turbonun devreye girmesi için gereken zaman ve motor devri, süperşarjın devreye girmesi için gerekmemektedir. Gaz pedalına ilk basıldığı anda açılan süperşarj, en alt devirden itibaren gücünü gösterecektir.

TURBOŞARJ

 

Turboşarj, egzoz gazı ile çalışan bir süperşarj olarak tanımlanabilir. Gücünü süperşarj gibi kayışlardan ve dişlilerden değil, egzoz gazının basıncından alır. Turbo Fiyatları ve Turbocu
Şekilde görüldüğü gibi, yanma odasında patlayan hava benzin karışımı, gaza dönüşerek egzoz sübaplarından egzoz manifolduna doğru itilir. Bu aşamada egzoza giden gazın basıncı, yol üzerindeki turbonun pervanesini döndürür ve bu yönlü pervane sayesinde gazın önemli bir kısmını türbüne girer. Türbün basınçlı gazla dolduğu andan itibaren ters yöndeki kompresör pervane de basınçla dönmeye başlar. Gazı, basınçlı bir şekilde, dışarıdan alınan ve emme manifoltuna giren temiz havanın üzerine püskürterek motora giren toplam hava yoğunluğunu ve basıncını normalin yaklaşık %50 daha üstüne çıkarır.Turbocu Bu da içeri giren havanın benzinle birlikte ateşlendiğinde çok daha şiddetli bir patlama gerçekleştirmesini sağlar.


Tabi ki süperşarjda olduğu gibi, turboda da motor kompresyon oranı atmosferik motorlara göre daha düşük tutulmalıdır. Aksi takdirde yüksek basınçtan dolayı motor çabuk yıpranacak ve hatta çok zorlandığı durumlarda motorun patlama riski ortaya çıkacaktır.
Turbo uygulaması, motorun pistonları ve gerekiyorsa diğer aksamının da uygun şekilde değiştirilmesi suretiyle yapılmalıdır. Gücün %50’lere varan artışına dayanma ihtimali zayıf olan şanzıman ve aktarma sisteminin de değiştirilmesi gerekebilir.


Turbo motorlar kullanılırken dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise otomobili yüksek devirlerde kullandıktan sonra motor stop edilmeden önce kısa bir müddet de olsa rölantide çalıştırılarak, türbünün boşalması ve soğumasına izin verilmesidir. Aksi takdirde gazın sirkülasyonu esnasında türbün boşalmadan bir miktar gaz içerde hapis olacak ve zaman içinde turboyu ciddi şekilde yıpratacaktır. Turbo uygulamasının motorda çok daha fazla yük ve yüksek ısılara yol açacağı ve bunun için intercooler uygulamaları veya diğer soğutma yöntemleri gerektiği unutulmamalıdır.
Turbo uygulaması özellikle ülkemizdeki otomobil modellerinde süperşarjdan daha yaygındır.


Bu uygulamanın bir çok zaman Avrupalı standart otomobillerde fabrika çıkışı uygulandığı da görülmektedir.Turbo Tamiri Örnek olarak VW’nin 1.8 litre hacimli 125 beygir güç üretebilen motoruna uygulanan çok küçük türbünlü bir turbo ile 1.8T motorunu yarattığı ve 150 beygir güç ürettiği bilinmektedir.
Eski Honda Accord’larda kullanılan 2 litre motorlu 135 beygir güç üretebilen Turbocu Honda motoru, Rover tarafından 220 coupe turbo ve Rover 620ti modellerinde güçlü bir turbo ile kullanılmıştır.Turbo Fiyatları Sonucunda 200 beygir güç üreten bir makine ortaya çıkmıştır.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turbocu Oto sizin aracınız için doğru  turboyu belirlemenize yardımcı olmak için uzmanlığa sahiptir.

Deneyimli ekibimiz soruşturma, çözmek ve otomobil ve hafif ticari araç için doğru birime size rehberlik etmek için hızlı bir şekilde çalışacaktır; Dizel, ağır vasıta için yeni OEM yelpazemizi veya değişim programı aracılığıyla sağlanan Orijinal Üreticinin Yeniden üretilmiş turbo veya yeni OE veya% 100 orjinal veya yenilenmiş turbo hizmeti vermektedir

Bir turbo sipariş herhangi bir yönü hakkında şüphe konum veya uzman tanı tavsiyesi isterseniz, Turbocu Otomotiv yardım hattını arayın 0212 671 75  55

Turbo Fiyatları,Turbo Tamiri ve Satışı - Garantili Turbo Satışı, Turbo Bakım Onarım,Turbo satış,Turbo Fiyatı. Atra turbo, turbocu, turbocum, turbo tamiri, turbo tamir, turbo tamir fiyatları, turbo tamiri ne kadar, turbocu otomotiv, turbo tamircileri ikitelli, Turbo Servisi, Turbo Nedir, Turbo Nasıl Çalışır. Garrett Turbo, Opel Turbo, Turbocu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
turbo tamiri nerde yapılır
turbocular 
opel turbo
hybrid turbo
garrett turbo
opel astra turbo
opel astra 1.4 turbo
renault 5 gt turbo
turbo sesi
turbo ıslık sesi
turbo fiyatlar
turbo ne demek
Turbo Satış
Turbo tamir fiyatlarI
Turbo tamir takımı
Turbo oto
Turbo tamiri
Oto turbo tamiri
Oto turbo
Turbo tamiri nasıl yapılır
Turbo tamiri ikitelli
Turbo tamiri istanbul
Turbo tamircisi
turbo tamiri istanbul
istanbul turbo
turbo
"turbo fiyatları"
"turbo fiyat"
[opel astra turbo fiyatları]
"çıkma turbo"
"turbo revizyonu"
"2.el turbo"
"turbosu fiyatları"

turbo.az

 

"cerato turbo"
"volvo turbo"
"volkswagen turbo"
"garrett turbo"
"audi turbo"
"bmw turbo"
"garret turbo"
"honda turbo"
"seat turbo"
"fiat turbo"
"ford turbo"
"mazda turbo"
"mitsubishi turbo"
"nissan turbo"
"renault turbo"
"opel turbo"

"mercedes turbo"
"rover turbo"
"man turbo"
[407 turbo]
[turbo center]
"citroen turbo"
"ford transit turbo"
"clio turbo"
"iveco turbo"
"land rover turbo"
"transit turbo"
[garett turbo]
"skoda turbo"
"206 hdi turbo"
[renault master turbo]
"kia turbo"
"jaguar turbo"
"astra h turbo"
"alfa romeo turbo"
"kangoo turbo"
"1.5 dci turbo"
"lt35 turbo"
"turbo servis"
"turbo parçaları"
"caddy turbo"
"turbo tamiri"

"ikinci el turbo"
"turbo tamircisi"
"turbo tamir"
"turbo servisi"
"turbo satış"
"turbo satışı"
"turbo bakım"
"turbocu"
"deutz turbo"
"garet turbo"
"borgwarner turbo"
"fiat linea turbo"
[hyundai getz turbo]
"dacia turbo"
"turbo satıcıları"
"reno turbo"
"megane 2 turbo"
[renault clio fiyatları]

[opel turbo fiyatları]
[hyundai starex turbo fiyatları]
"fiesta 1.4 tdci turbo"
"jcb turbo"
"c max turbo"
"canter turbo"
"307 1.4 hdi turbo"
"307 1.6 hdi turbo"
"1.3 multijet turbo"
"astra 1.3 cdti turbo"
"fiat doblo turbo"
[turbo ıslık sesi]
[multijet turbo fiyatı]
+"kangoo turbo fiyatı"
"focus turbo fiyatı"
"caddy turbo fiyatları"
+"renault turbo fiyatları"
[transporter +turbo arızası]
"+clio turbo arızası"
+"ford turbo arızası"
+[transporter turbo fiyatları]
"ikitelli turbocu"
+"ford connect turbo fiyatı"
+"oto turbo fiyatları"
"hyundai starex turbo"
"passat turbo fiyatları"
"ford fiesta +turbo fiyatları"
"turbocharger +fiyatları"
"doblo turbo fiyatları"
"turbo tamir takımı"
"turbo nerede satılıyor"
"turbo kesme"
"turboşarj fiyatı"
"turbosu kaç para"
"turbo bayileri"
"yeni turbo"
"turbo kaç para"
"turbo ne kadar"
"sıfır turbo"
"turbosu fiyatı"
"turbosu ne kadar"
"turbocu ikitelli"
"satılık turbo"
"ucuz turbo"
"turbo satıcısı"
"turbo satın al"
"turbo satan"
"turbo tamircileri"
"turbo kaç lira"
"turbo satılan yerler"
"turbocular"
"hundai turbo"
"turbo bedeli"
[istanbul turbo]
"turbonun fiyatı"
"turboşarj fiyatları"
"kanter turbo"
peugeot turbo sorunu
peugeot 207 1.4 hdi trendy turbo fiyatları
"jeeb turbo"
"ısuzu turbo"
"araç turbo fiyatları"
"turbo ünitesi fiyatları"
"opel astra turbo fiyat listesi"
"volvo s40 turbosu satlik"
"2001 opel astra 1.7 turbo"
"1 9 jtd doblo turbo"
"accent admire turbo"
"ford focus tdci turbo"
"ford connect turbo"
"çıkma dizel focus turbosu"
"2004 ford mondeo turbo"
"fiesta turbosu"
"ford connect turbo sorunu"
"cıkma 407 turbo"
"accent admira 1.5 crdi turbo"
"ford focus 1.6 turbo"
"çıkma ford connect turbosu"
"fiat ducato 2.8 jtd turbo"
"turbosu satıcıları"
"turbo sorgula"
"turbo bulunurmu"
"ikinci el turbo fiyatları"
"turbo değişim"
"garantili turbo"
"bmw turbo fiyatları"
[renault clio turbo fiyatları]
focus tdci turbo bozulursa ne olur
"turbo fiyat listesi"
"turboşarj fiyat"
"turbo çeşitleri"
"turbo satan firmalar"
"turbo satan yerler"
"yetkili turbo"
"doblo turbo"
[clio turbo fiyatı]
[turbo fiyatı]
"oto turbo"
"dağilmiş turbo"
"istanbulda turbo"
[turbo arizasi]
"caddy turbo fiyatı"
peugeot 307 turbo fiyatı
[opel astra turbo fiyati]
[turbo sarj]
[ford connect turbo fiyatları]
[ford focus turbo fiyatı]
"turbocu istanbul"
"turbo tamir takımı fiyatı"
ford fiesta parça fiyatları
turbocu
ıhı turbo , getz turbo fiyatı, opel astra sedan turbo fiyatları, turbo çeşitleri, turbo valfi, ford turbo, i30 turbo, bmw e46 turbo, turbo ıhı, 1.9 caddy turbo fiyatları, passat 2.0 tdi turbo fiyatı, linea 1.3 multijet turbo fiyatları, citroen c4 turbo fiyatı, focus turbo fiy, porsche cayenne turbo fiyat, bmw x3 turbo fiyatı, peugeot 307 dizel turbo fiyatı, ford fiesta turbo fiyatı, opel combo 1.3 cdti turbo fiyatı, pejo 206 turbo fiyatı, fiat doblo 1.3 multijet turbo fiyatı, multijet turbo fiyatı, iveco daily turbo fiyatı, clio 1.5 dizel turbo fiyatı, droid turbo fiyat, 1.3 multijet turbo fiyat, turbocular istanbul, renault turbo fiyatları, ford transit turbosu, araba turboları, hyundai getz dizel turbo fiyatı, kia cerato turbo fiyatı, accent era turbo fiyatı, opel insignia turbo fiyat listesi, kangoo turbosu, clio dizel turbo fiyatı, opel astra turbo fıyatları, 206 turbo fiyatları, araba turbosu, passat 1.8 t turbosu ne kadar, motorola droid turbo fiyat, fiat doblo 1.9 jtd turbo fiyatı, ford connect turbo fiyatları, ford transit turbo fiyatı, turbo tamircileri, 1.5 dci  turbosu kaç lira, hyundai era dizel turbo fiyat, sprinter turbo, ford fiesta 1.4 tdci turbo fiyatı, citroen c4 1.6 hdi turbo fiyatı, scania r420 turbo fiyatları, turbo salyangoz oyunları, toyota corolla d4d turbo fiyatı, renault clio 1.5 dci authentique turbo fiyatı, 106 turbo fiyatları, garrett turbo fiyatı, citroen xsara turbo fiyatları, türkiye turbo, 1 5 kango turbo, passat 1.8 turbo fiyatları, tempra turbo fiyatları, 320d turbo fiyatları, fiat linea 1.3 multijet turbo, doblo turbo, 125 lik motora turbo, bmw x3 turbo fiyatı, tofaşa turbo, 150 cc turbo, turbo türkiye, mercedes turbo, turbocu com, kia cerato 1.6 crdi turbo, oto turbo tamiri, droid turbo fiyatı, grande punto turbo fiyatı, navara turbo, ford connect 90 lık turbo fiyatı, ucuz turbo fiyatları, opel astra 1.4 turbo yakıt, fiat linea turbo, hyundai matrix turbo arızası, seat leon 1.2 tsi turbo fiyatları, turbo leon 5000, renault trafic turbo fiyatları, tofaşa uyumlu turbo, h 100 turbo fiyatları, turbocu cem, bmc levend turbo, turbo pervanesi, turbo jant lastik konya, passat 1 9tdi turbo, freelander turbo fiyatı,mini turbo tekstil başlığı, peugeot 407 1.6 hdi turbo fiyatı, fiat albea turbo fiyatı, peugeot 206 turbo fiyatları, kia rio turbo, inceler turbo antep, astra h turbo, westgate turbo, dacia sandero stepway 0.9 turbo fiyatları, pejo 206 turbo fiyatı, corsa 1.3 cdti turbo fiyatı, turbo sistemi fiyatları, e60 turbo, linea turbo, turbo mayo, 4l turbo, turbo fiyatları, elektronik turbo fiyatları, linea 1.3 multijet turbo fiyatı, hyundai h 100 turbo fiyatı, fiat albea turbo, captiva turbo, turbo, golf turbo fiyatları, 1.9 jtd turbo fiyatı, massey ferguson 285 turbo fiyatları, ford focus turbo arızası, volkswagen golf turbo fiyatları, iveco daily turbo fiyatı, clio turbo, k04 turbo, volvo turbo fiyatları, dizel araç turbo fiyatları, ford connect 2010 turbo fiyatları, traktöre turbo, multijet turbo, polo 1.4 tdi turbo fiyatları, fiat albea 2006 turbo fiyatları, caravella turbo fiyatı, opel astra turbo fiyatları 2013, reno kango 1.5 turbo fiyatları, 1.3 multijet linea turbo fiyatları, opel corsa 1.3 cdti turbo fiyatı, 2014 opel astra turbo fiyatları, honda s2000 turbo fiyatları, suzuki  turbo fiyatları, doblo 1.3 multijet turbo fiyatı, büyük turbo fiyatları, jetta 1.4 tsi turbo fiyatı, x5 turbo fiyatları, ford fiesta 1.4 tdci turbo fiyatları, volkswagen t5 turbo problemi, turbo, turbo istanbul, 2006 d4d turbo, turbo tamiri , laguna 2 1.9 dci turbo fiyatları, peugeot bipper turbo fiyatı, astra 1.3 cdti turbo fiyatı, fiesta turbo fiyatları, accent era turbo fiyatı, getz turbo, passat tdi turbo fiyatları, vw t5 turbo fiyatlar,fiyatı, bmve30 turbo fiyatları, chevrolet captiva turbo fiyatları, turbo fiyatları izmir, ford fiesta 2008 turbo fiyatları, turbo tamiri ne kadar, volkswagen transporter t4 turbo fiyatları, nissan terrano turbo, toyota auris turbo fiyatları, freelander turbo, turbo montajı, ford ranger turbo, ford connect 110 turbo fiyatı, renault megane turbo, clio symbol turbo fiyatları, fiat albea 1.3 multijet dynamic turbo fiyatları, opel meriva turbo fiyatları, bmw x5 turbo fiyatları, jcb turbo fiyatları, vw t4 turbo, volkswagen transporter turbo tamir, jeep grand cherokee turbo, mercedes vito turbo, kıa sorento turbo, turbo, fluence turbo fiyatı, ford focus garrett turbo fiyatlar, fiat ducato turbo fiyatı, audi a3 turbo fiyatları, q7 turbo fiyatı, hyundai turbo fiyatları, volvo s40 turbo fiyatı, v184 ford önden çekiş turbosu, insignia turbo fiyati, peugeot 307 turbo fiyatı, fiat fiorino turbo fiyatı, audi a4 turbo fiyatı, cayenne turbo fiyat, jetta turbo fiyatları, c4 turbo fiyatı, chevrolet captiva 2008 model turbo fiati, opel astra turbo 2012 fiyatları, 307 1.4 hdi turbosu, fiat doblo 1.3 multijet turbo, bmw 320d turbo, daf 400 atı turbo, hyundai tucson turbo, e250d turbo, jcb 3cx turbo, isuzu cikma turbo, 2000 model tata telcoline turbo, sprinter euro 4 turbo, l200 magnum turbo fiyatı, ford transit journey turbo, ford transit çıkma turbo

 

satilik turbo
turbocharger
turbochargers
turbonetics
ihi turbo
turbo motorlar

317203 COBRA DEUTZ BF6M101ECP turbo
04255567KZ
3593378 DAF TRUCK ISB turbo 4896316
3580228 / 465942-0013 DAF 2500-2800 turbo 370871 / 657196
452281-0016 / 5331 988 7145 DAF 95 CF 430 turbo 1609988 / 1642316
706844-0004 DAF 95 XF EURO3 turbo 1377427
4027206 / 4032190 DAF ATI 95 turbo 452070-1/3
716703-5001S DAF CF75 turbo 1377662
4027753 / 452229-0001 - 2 DAF XF 430 turbo 1319283
5331 988 7145 DAF XF 480 turbo 1366722
5331 990 7144 DAF XF 480 turbo 1779163
452070-0001 DAF95 turbo 1250650/0750
452235-0001 / 452235-0002 DAF95 XF turbo 1319282 / 1319284
735059-5004 DAF95 XF  turbo EURO 3 1453029
318167 DEUTZ BF4M2012C turbo 04255272KZ
314044 DEUTZ BF6M1013 turbo 04205652KZ
318815 DEUTZ BF6M1013FC turbo 04259318KZ
316504 DEUTZ FORKLIFT turbo 04253874KZ
318807 DEUTZ  turbo SULTAN BF4M1013FC 04259204KZ-
3597284 / 3597285 FORTUNA turbo OTOBÜS 51.09100-7516 / 51.09100-7487
3590504 HI-EX turbo KAMYON 51.09100-7421
5326 988 6201 MAN 12.153 turbo 51.09100-7322
5316 988 6500 MAN 12.163 turbo 51.09100-7517
5326 988 6206 MAN 12.163 - 12.160 turbo 51.09100-7390
5316 988 6502 MAN 12.180 TGL turbo 51.09100-7568
4027786 MAN 12+12 turbo 51.09100-7147
3593896 / 5331 988 7117 MAN 19.464 / TGA460 turbo 51.09100-7460
3591587 MAN 19.463 turbo 51.09100-7435
4038409 MAN 2066 turbo 51.09100-7630
3593920 MAN 26.230  turbo D0836 51.09100-7531
3590506 MAN 26.270  turbo D0826 51.09100-7439
3595937 MAN 26.283 turbo 51.09100-7567
4027573 MAN 26.372 turbo 51.09100-7329
3580790 MAN D2865LF01 turbo -06 51.09100-7289
3592631 MAN D2866 LF34 turbo 51.09100-7471
3529661 / 313696 MAN 2866 LF05 turbo 51.09100-7287 / 51.09100-7293
3592629 MAN 2866 LF35 turbo 51.09100-7477
4027887 / 5331 988 7200 MAN D2876LF turbo 51.09100-7368
4027733 / 316312 MAN 33.372 / 19.422 turbo 51.09100-7428 / 51.09100-7429
3599259 MAN 836 OTOBÜS turbo 51.09100-7615
3529174 MAN S 2000 turbo 51.09100-7292 / 51.09100-7274
4032106 / 5331 988 6901 MAN TGA 430 turbo 51.09100-7606
2834106 / 5331 988 7503 MAN TGA 480 turbo 51.09100-7599
4032186 / 5331 988 7501 MAN TGA 510 turbo 51.09100-7572
3593894 / 5331 988 6710 MAN TGA 18.410 turbo 51.09100-7484
4036647 RENAULT 400 DCI turbo 20524063
4043575 RENAULT 440 DCI turbo 20760326
4046848 RENAULT 460 DCI turbo 20933086
4033192 / 4051204 / 318294 RENAULT PREMIUM turbo 5010412597
4033434 / 4041096 / 318295 RENAULT PREMIUM turbo 5010477318 / 5010477319
3595779 RENAULT turbo 5010240723
3537639 / 3528650 SCANIA 113 400 HP turbo 1392911
3525517 SCANIA 113 DSC 13 turbo 1115750
3536749 SCANIA 124 DSC12 360 HP turbo 1375883
3591167 SCANIA 124 DSC12 400 HP turbo 1423034
3503044 SCANIA 141 / 142  DSC14 turbo 308106
3533988 / 3528588 SCANIA 143 DSC 14 turbo 1356694
3530548 SCANIA 143 DSC 14 turbo 1318460
3591830 SCANIA 530 HP turbo 1423020
3580203 / 466616-0003 -5-7 SCANIA 93 turbo 370090
452308-0002 SCANIA 94 turbo 1405666
4031376 / 54937 SCANIA 110 DS11 turbo 246498
3528016 SCANIA DSC 11 turbo 1115754
3537564 SCANIA DSC 11 turbo 1375587
3597654 SCANIA G 124 420 HP turbo 1485645
3594612 SCANIA FORKLIFT DSC 11 turbo 1442569
4045532 / 3597488 SCANIA 480 HP turbo 1485650
4037054-D SCANIA DT12 R 470 HP turbo 1534695
4038612-D SCANIA R 380 DC11 turbo 1538370 / 1538371
4038620 SCANIA R 470  turbo 3592199 1538374
4038613 / 4038616 SCANIA R 420 DC12  turbo 420 HP 1538373
3597659 SCANIA R 380 turbo 1485650
4037078 SCANIA DT12 11 420 HP turbo 1534696
turbocu ikitelli
TURBOCU İSTANBUL
TURBO TAMİRİ İKİTELLİ
turbo fiyatları